LIBAUER.1S.LV

 


Labdien, cienijamie www.libauer.1s.lv apmeklētāji!


      Šis ir mans pirmais mēģinājums iepazīstināt plašāku cilvēku loku ar manu kolekciju izmantojot priekšrocības ko sniedz internets.
Mans hobijs ir fotogrāfiju un pasta atklātņu kolekcionēšana par un ap Liepājas pilsētu, kā arī liepājniekiem.
Visi šeit izvietotie materiāli ir orģināli un atrodas manā kolekcijā, daži ir radu, draugu, darba biedru un paziņu dāvināti, daži pirkti vai iemainīti no citiem kolekcionāriem, bet daži iegādāti arī internata vekalos.
    Ļoti ceru uz libauer.1s.lv apmeklētāju komentāriem, jo ne visas fotogrāfijās redzamās personās ir zināmas (varbūt atpazīsiet kādu?), kā arī nav zināms uzņemšanas laiks vai notikuma būtība, tāpēc gaidu Jūsu komentārus. Labrāt uzzinātu arī Jūsu domas par vietām, kuras es nevaru atpazīt vecajās fotogrāfijās. Katram mums iespējams ir kāda interesanta fotogrāfija vai stāsts par savu ielu, pagalmu, rajonu, skolu, darba vietu! Parunājiet ar vecvecākiem, ko stāsta viņu atmiņas! Pārsvarā tās ir pagājušā gadsimta fotogrāfijas, pastkartes un citi materiāli. Šeit centos apkopot, nevis sausus faktus un informāciju, bet vairāk vizuālo foto informāciju.
   Blogs TIEK PAŠLAIK UZLABOTS UN PAPILDINĀTS! Paldies visiem kas palīdz un atbalsta! Būs jaunas sadaļas, daudz jaunu materiālu. 

Paldies, ar cieņu Guntars.


 


Komentāri (16)  |  2013-07-25 23:25  |  Skatīts: 36284x         Ieteikt draugiem   

Atpakaļ